Kariera

Największą siłą i wartością są nasi pracownicy. Dzięki nim istniejemy i rozwijamy się.

/Kariera
Kariera 2017-11-25T16:00:59+00:00

Oferty Pracy

ZAKRES ZADAŃ:

  • Analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy,
  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń,
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną i udział w remontach technicznych maszyn,
  • Eksploatacja w zakresie obsługi, konserwacji, remontu, montażu i kontrolno-pomiarowych urządzeń, instalacji i sieci elektro-energetycznych,
  • Wykonywanie przeglądów prewencyjnych,

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie kierunkowe,
  • Podstawowa wiedza na temat układów zasilania i sterowania elektrycznego maszyn oraz układów napędowych, znajomość zagadnień ogólnotechnicznych,
  • Umiejętność korzystania z dokumentacji elektrycznej (schematów połączeń),
  • Praktyczna znajomość sterowników PLC,
  • Uprawnienia kwalifikacyjne SEP do 1kV,
  • Znajomość obsługi komputera,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dyspozycyjność ( praca na trzy zmiany),
  • Prawo jazdy kat. B.

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Chęć zdobywania doświadczenia w zakresie budowy maszyn i prac serwisowych,
  • Uprawnienia wysokościowe,

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie składające się z części stałej i premii,
  • Dostęp do nowoczesnych rozwiązań.

Cv i krótki list motywacyjny prosimy przysłać na adres sekretariat@walcownia.com.pl