Kariera

Największą siłą i wartością są nasi pracownicy. Dzięki nim istniejemy i rozwijamy się.

/Kariera
Kariera 2018-01-02T15:36:24+00:00

Oferty Pracy

ZAKRES ZADAŃ:

  • Analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy,
  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń,
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną i udział w remontach technicznych maszyn,
  • Eksploatacja w zakresie obsługi, konserwacji, remontu, montażu i kontrolno-pomiarowych urządzeń, instalacji i sieci elektro-energetycznych,
  • Wykonywanie przeglądów prewencyjnych,

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie kierunkowe,
  • Podstawowa wiedza na temat układów zasilania i sterowania elektrycznego maszyn oraz układów napędowych, znajomość zagadnień ogólnotechnicznych,
  • Umiejętność korzystania z dokumentacji elektrycznej (schematów połączeń),
  • Praktyczna znajomość sterowników PLC,
  • Uprawnienia kwalifikacyjne SEP do 1kV,
  • Znajomość obsługi komputera,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dyspozycyjność ( praca na trzy zmiany),
  • Prawo jazdy kat. B.

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Chęć zdobywania doświadczenia w zakresie budowy maszyn i prac serwisowych,
  • Uprawnienia wysokościowe,

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie składające się z części stałej i premii,
  • Dostęp do nowoczesnych rozwiązań.

Cv i krótki list motywacyjny prosimy przysłać na adres sekretariat@walcownia.com.pl

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie efektywnego i zgodnego z obowiązującymi regulacjami prawnymi funkcjonowania działu kadr i płac Spółki
  • Zarządzanie i organizacja pracy podległego zespołu pracowników kadr i płac
  • Odpowiedzialność za poprawność dokumentacji kadrowo-płacowej oraz aktualizację bazy danych pracowników
  • Koordynowanie procesu płacowego oraz naliczania wynagrodzeń
  • Współpraca oraz reprezentowanie firmy przed instytucjami zewnętrznymi w zakresie wymaganych dokumentów oraz naliczania zobowiązań (m. in. ZUS, GUS, PFRON, Urząd Skarbowy)
  • Obsługa ZFŚS
  • Współpraca ze związkami zawodowymi
  • Doradztwo i wsparcie merytoryczne kadry zarządzającej w obszarze spraw personalnych
  • Odpowiedzialność za procesy rekrutacyjne (wewnętrzne i zewnętrzne) oraz procesy adaptacji
  • Udział w tworzeniu i realizowaniu projektów z zakresu miękkiego HR,  m. in. oceny pracownicze, rozwój pracowników, szkolenia, systemy motywacyjne, ścieżki kariery, plany sukcesji
  • Sporządzanie raportów i analiz na potrzeby organizacji
  • Zapewnienie odpowiedniego przepływu informacji wewnątrz organizacji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane ZZL bądź pokrewne)
  • Biegła znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz przepisów podatkowych
  • Umiejętność obsługi systemu kadrowo-płacowego
  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacji
  • Mile widziane doświadczenie w wdrażaniu i stosowaniu innych narzędzi z zakresu rozwojowej części HR oraz w pracy na stanowisku  związanym z zarządzaniem działem kadr i płac w firmie produkcyjnej
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Pro-aktywność, inicjatywa i zaangażowanie
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność kierowania się priorytetami

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w zespole ceniącym dobrą atmosferę
  • Możliwość realnego wpływania na procesy w firmie i wdrażania własnych pomysłów