Walcownia Metali „Dziedzice” S.A. powstała w 1896 roku. Jest uznanym na świecie producentem półfabrykatów z metali nieżelaznych a w szczególności prętów mosiężnych, rur mosiężnych, płaskowników mosiężnych,  rur kondensatorowych do wymienników ciepła a także taśm mosiężnych i krążków monetarnych do wyrobu monet.

Wszystkie produkty zostały stworzone z myślą o naszych klientach, tak aby spełniać ich oczekiwania i najwyższe wymagania. Marka „Dziedzice” , to połączenie tradycji z nowoczesnością. Ponad 100 letnie doświadczenie, specjalistyczna wiedza, wyszkolone kadry pracowników, to gwarancja najwyższej jakości produktów i obsługi klienta.


W naszej firmie stawiamy na nowoczesność, innowacyjność i profesjonalizm a zaufanie naszych kontrahentów jest dowodem, że to warto z nami współpracować. Szeroki wybór produktów, które sprzedajemy na rynku krajowym oraz eksportujemy do wielu krajów oznacza, że klienci na całym świecie doceniają nasze zaangażowanie i wiedzę. A my jesteśmy dumni z tego, co robimy!

Copyright ® Walcownia Metali "Dziedzice" S.A.              logo un                impexmetal    
webadmin Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Realizacja MediaArt